Manchester United - Real Betis. Gdzie oglądać mecz 1/8 finału Ligi Europy?

2023-03-09 17:17:32; Aktualizacja: 1 rok temu
Manchester United - Real Betis. Gdzie oglądać mecz 1/8 finału Ligi Europy? Fot. shana espinoza / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Manchester United w czwartkowy wieczór rozegra spotkanie w ramach 1/8 finału Ligi Europy, a rywalem będzie Real Betis. Takiego meczu nie wolno przegapić, a my podpowiadamy, gdzie będzie można go obejrzeć.

Liga Europy wkracza w decydującą fazę. W czwartkowy wieczór rozegrane zostaną pierwsze mecze w ramach 1/8 finału tych rozgrywek. Szczególnie ciekawie będzie w Manchesterze, gdzie miejscowi United podejmą Real Betis.

Choć ekipa z Hiszpanii wydaje się prezentować dobrą formę, bo zremisowała z Realem Madryt (0-0), to oczy większości ekspertów będą zwrócone na Anglików. Podopieczni Erika ten Haga przystąpią bowiem do rywalizacji zaraz po wysokiej porażce w Premier League przeciwko Liverpoolowi (0-7).

Wielu zachodzi w głowę, jak „Czerwone Diabły” na nią zareagują. To właśnie Liga Europy da odpowiedź, jak holenderski menedżer poradził sobie z gorszym momentem, który nastąpił w nieoczekiwanym czasie.

Gospodarze przystąpią do tego meczu osłabieni, bo w kadrze zabraknie kontuzjowanych Christiana Eriksena, Antony'ego Martiala, Marcela Sabitzera oraz Donny'ego van de Bekka. Czy mimo to uda się uporać z rywalem?

Odpowiedź na to pytanie poznamy o 21:00. Gdzie można obejrzeć starcie Manchesteru United z Realem Betis w ramach 1/8 finału Ligi Europy? Transmisję przewiduje Viaplay.