Manchester United sięga po wielki talent. OFICJALNIE: Amad Traoré zimą w Premier League

Manchester United sięga po wielki talent. OFICJALNIE: Amad Traoré zimą w Premier League
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Manchester United

Manchester United ogłosił porozumienie z Atalantą w sprawie zimowego transferu z udziałem Amada Diallo Traoré.

„Czerwone Diabły” zabiegały od pewnego czasu o nawiązanie współpracy z utalentowanym Iworyjczykiem i uważnie śledziły jego rozwój od 2016 roku.

Prowadzone rozmowy pomiędzy włoskim a angielskim zespołem nie przynosiły jednak spodziewanego rezultatu, dlatego ekipa z Bergamo zgodziła się już nawet na wypożyczenie 18-latka do Parmy.

W ostatniej chwili ta operacja została jednak anulowana, ponieważ Manchester United przedstawił ekipie z Stadio Atleti Azzurri d’Italia ofertę nie do odrzucenia.

Fabrizio Romano oraz Gianluca Di Marzio przekonują, że drużyna z Old Trafford zdecydowała się zapłacić aż 30 milionów euro podstawy oraz dodatkowe 10 milionów euro zawartych w bonusach za piłkarza, który zanotował do tej pory tylko trzy występy na seniorskim poziomie i strzelił w nich jednego gola.

18-latek ma dołączyć do „Czerwonych Diabłów” w styczniu o zaliczeniu testów medycznych i otrzymaniu pozwolenia na pracę na terenie Wielkiej Brytanii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy