Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego

Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TyC Sports

Edinson Cavani jest blisko przedłużenia współpracy z Manchesterem United - podaje TyC Sports.

Nieco wcześniej „Ole” poinformowało, że Cavani jest zdecydowany na przenosiny do Boca Juniors po zakończeniu obecnego sezonu. TyC Sports tonuje jednak nastroje w tej sprawie, sugerując, że do transferu na razie raczej nie dojdzie. Zdaniem tego źródła 34-latek nie ma zamiaru przeprowadzać się w tym roku i mieszkać w Argentynie, i jest on blisko przedłużenia kontraktu z MU.

Zainteresowanie Cavanim ze strony Boca Juniors jest realne i Juan Román Riquelme faktycznie kilka razy kontaktował się z Urugwajczykiem. TyC Sports podaje, że nawet jeśli Cavani zostanie na kolejny sezon w Anglii, klub z Buenos Aires będzie starał się przekonać go do transferu w późniejszym terminie.

W najbliższych tygodniach ma odbyć się spotkanie władz „Czerwonych Diabłów” z Cavanim. W planach jest osiągnięcie całkowitego porozumienia w sprawie dalszej współpracy.

Odkąd Cavani dołączył w zeszłym roku do MU, rozegrał 25 meczów w jego koszulce. Do siatki trafił siedem razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy