Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo

Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo fot. Odion Ighalo I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Times

Manchester United potwierdził dzisiaj przedłużenie wypożyczenia Odiona Ighalo z Shanghai Greenland Shenhua. „The Times” pisze o warunkach operacji.

Przyszłość Ighalo na Old Trafford przez długi czas stała pod znakiem zapytania. W poniedziałek w końcu wyjaśniło się, że nigeryjski napastnik zostanie w klubie z czerwonej części Manchesteru do 31 stycznia 2021 roku, a więc pół roku dłużej niż miał pierwotnie.

„The Times” donosi, że opłata za wypożyczenie wyniesie sześć milionów funtów, a więc 6,7 miliona euro. Brytyjscy dziennikarze nie precyzują, czy to cena za cały pobyt Ighalo na Old Trafford, czy tylko za najbliższe pół roku. Zimą nie pojawiały się jednak żadne informacje na temat opłaty, więc można przypuszczać, że chodzi tylko o nadchodzące sześć miesięcy.

Powyższe źródło dodaje, że MU będzie pokrywał około jedną trzecią wartego 300 tysięcy funtów tygodniowego wynagrodzenia Ighalo.

Angielski klub nie ma opcji wykupu atakującego.

Do tej pory 30-letni napastnik rozegrał osiem meczów w koszulce „Czerwonych Diabłów”. Zdobył cztery bramki i zanotował asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy