Manchester United z największymi szansami na transfer Moussy Dembélé

Manchester United z największymi szansami na transfer Moussy Dembélé
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Sky Sports podaje, że Moussa Dembélé po zakończeniu sezonu chciałby przenieść się do Manchesteru United.

Napastnik Olympique’u Lyon znajduje się na celownikach kilku klubów. Zimą próbowała go pozyskać Chelsea, oferując za 23-latka ponad 40 milionów euro. Propozycja została jednak odrzucona, a OL opublikował nawet w tej sprawie komunikat, dając do zrozumienia, że nie rozstanie się ze swoją gwiazdą w środku sezonu.

Po jego zakończeniu będzie to możliwe. Zdaniem brytyjskich dziennikarzy na ten moment najbardziej prawdopodobne są przenosiny Dembélé do MU. „Czerwone Diabły” będą szukać nowego napastnika (sprowadzenie Odiona Ighalo było doraźnym wzmocnieniem kadry), a zainteresowany przeprowadzką na Old Trafford ma być sam zawodnik. Jak czytamy, MU jest jego wymarzonym kierunkiem transferu.

Już teraz można oczywiście przypuszczać, że władze „Czerwonych Diabłów” czeka ciężkie zadanie. Prezydent OL, Jean-Michel Aulas, uchodzi za twardego negocjatora. Podejście do całej sprawy samego zawodnika może jednak sporo zmienić.

Francuski napastnik rozegrał w tym sezonie 37 spotkań w koszulce Lyonu. Zdobył 19 bramek, do których dorzucił sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy