Manchester United zainteresowany Emre Canem

Manchester United zainteresowany Emre Canem fot. Liverpool FC
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Sky Sports donosi, że Emre Can znajduje się na celowniku Manchesteru United.

Niemiecki defensywny pomocnik od zeszłego roku jest zawodnikiem Juventusu, do którego przeniósł się na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z Liverpoolem. W poprzednim sezonie Can rozegrał 37 spotkań w koszulce mistrza Włoch. W obecnym - na razie wybiegał na murawę trzy razy. Za każdym wchodził na boisko z ławki rezerwowych.

Informacje na temat tego, że przygoda Cana z Juventusem może dość szybko dobiec końca, pojawiały się już wcześniej. Według Sky Sports jednym z wariantów jest jego przeprowadzka do Manchesteru United. Jak czytamy, 25-latek nie jest priorytetem transferowym „Czerwonych Diabłów”, ale władze United rozważają taki ruch.

Według brytyjskich dziennikarzy Juventus może oczekiwać za Cana około 40 milionów euro.

Can występował we wspomnianym Liverpoolu przez cztery lata. W tym czasie rozegrał 115 spotkań w Premier League (10 goli i siedem asyst).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy