Manchester United zmuszony odwołać sparing w ostatniej chwili, gdyż menedżer rywali ma koronawirusa

Manchester United zmuszony odwołać sparing w ostatniej chwili, gdyż menedżer rywali ma koronawirusa
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Goal | Stoke City

Manchester United na wtorkowy wieczór planował mecz towarzyski ze Stoke City. Nie doszło jednak do niego, gdy test na koronawirusa u Michaela O'Neilla pokazał wynik pozytywny.

Sparing został odwołany w ostatniej chwili. Jak informują angielskie media, zawodnicy Stoke poznali decyzję, dosłownie wysiadając z samochodów, którymi przybyli do ośrodka treningowego United w Carrington.

Test został przeprowadzony w poniedziałek, a wyniki nadeszły tuż przed planowanym meczem towarzyskim. Angielscy dziennikarze podkreślają, że obie grupy nie zdążyły mieć ze sobą jakiegokolwiek kontaktu, a United awaryjnie zorganizowało sobie wewnętrzną potyczkę.

Manchester United do gry w Premier League wraca 19 czerwca, a jego pierwszym rywalem będzie Tottenham, prowadzony przez menedżera Jose Mourinho.

"Stoke potwierdza, że menedżer Michael O'Neill miał pozytywny wynik testu na Covid-19, przeprowadzonego w poniedziałek. Wcześniej O'Neill był testowany pięciokrotnie, a za każdym razem wynik okazywał się negatywny. Teraz trener postąpi zgodnie z protokołem bezpieczeństwa i uda się na izolację, pozostając w wirtualnym kontakcie z resztą sztabu i piłkarzami. Treningi poprowadzi asystent Billu McKinlay" - potwierdził klub zaplecza Premier League.

Stoke wznowi rozgrywki Championship 20 czerwca meczem przeciwko Reading.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy