Mandragora: Powrót do Juventusu byłby dla mnie zaszczytem

Mandragora: Powrót do Juventusu byłby dla mnie zaszczytem
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Rolando Mandragora wypowiedział się na temat swoich celów.

22-latek latem minionego roku przeniósł się z Juventusu do Udinese Calcio za 20 milionów euro. Tam zaczął spisywać się bardzo przyzwoicie.

Jak sam przyznaje, stara się wyznaczać sobie nowego cele. Jednym z nich jest powrót do Turynu.

- W tej chwili skupiam się na grze dla Udinese, ale nie jest to szczyt moich marzeń. Mam swoje zamiary i plany. Jednym z nich jest oczywiście ewentualny powrót do Juventusu. To jeden z największych klubów na świecie. Granie tam byłoby dla mnie zaszczytem - powiedział.

Mandragora zdaje sobie jednak sprawę ze swoich mankamentów.

- Nadal jestem młodym zawodnikiem i mam świadomość tego, że wiele elementów mojej gry pozostawia wiele do życzenia. Staram się jednak wyeliminować wady. Odkąd przyszedłem do Udinese, pracuję bardzo ciężko- zakończył.

Środkowy pomocnik rozegrał w tym sezonie łącznie siedem meczów. Strzelił w nich dwa gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy