Mandžukić nie przejdzie do Kataru

Mandžukić nie przejdzie do Kataru
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jak pisze Gianluca Di Marzio, szanse na przenosiny Mario Mandžukicia do Kataru zmalały w zasadzie do zera.

O możliwej przeprowadzce napastnika Juventusu do tego kraju spekulowało się od pewnego czasu. Kolejne doniesienia włoskich dziennikarzy na ten temat sugerowały, że transfer jest coraz bliżej realizacji. Chorwatem interesowało się kilka klubów - Al-Gharafa, Al-Duhail i Al-Rayyan. Di Marzio donosi jednak, że 33-latek zostanie w Turynie.

Jak czytamy, chodzi zarówno o brak ostatecznego porozumienia w sprawie warunków kontraktu, jak i formę fizyczną doświadczonego atakującego. Kluby z Kataru mogą rejestrować nowych piłkarzy do 30 września, ale nie zanosi się na to, by w nadchodzących dniach doszło do jakiegokolwiek zwrotu.

Przypomnijmy, że Mandžukić był łączony z transferem również w lipcu i sierpniu. W jego kierunku spoglądali m.in. działacze Manchesteru United oraz Paris Saint-Germain. Koniec końców pozostał on w Juventusie. Chwilę później dowiedział się, że... zabrakło dla niego miejsca w kadrze turyńskiej drużyny na fazę grupową Ligi Mistrzów.

Dotychczasowy bilans Mandžukicia w koszulce Juventusu to 162 spotkania, 44 gole i 24 asysty. W tym sezonie jeszcze nie widzieliśmy go na murawie.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy