Manu Trigueros z dożywotnim kontraktem?!

Manu Trigueros z dożywotnim kontraktem?! fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: AS

Manu Trigueros może otrzymać od Villarrealu propozycję podpisania dożywotniego kontraktu. Obie strony rozpoczęły już negocjacje w tej sprawie - informuje AS.

Rzadko kiedy słyszy się, żeby klub zaoferował swojemu piłkarzowi propozycję dożywotniego kontraktu. Na taki gest trzeba sobie zasłużyć, ale w Villarrealu nie jest to odstępstwem od normy. Już wcześniej zdecydowano się na to w stosunku do byłego kapitana Bruno Soriano.

Teraz prawdopodobnie sytuacja powtórzy się w przypadku Manu Triguerosa. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2022 roku, ale żadna ze stron nie myśli o niczym innym, jak o podpisaniu nowej umowy. Sam piłkarz w czerwcu w rozmowie z AS przyznał, że „Villarreal to mój dom, mój klub i zespół, w którym chciałbym zostać przez długi czas”.

Teraz 29-latek prawdopodobnie otrzyma możliwość reprezentowania „Żółtej łodzi podwodnej” aż do końca kariery. W klubie czuje się szanowany i kochany, więc nie widzi dla siebie lepszego miejsca do kontynuowania przygody z futbolem.

Cała operacja ma zostać jeszcze sfinalizowana przed rozpoczęciem nowego sezonu, aby w momencie jego rozpoczęcia wszystko było wyjaśnione, a obie strony mogły skupić się na sprawach boiskowych.

Hiszpański pomocnik do Villarrealu trafił w 2010 roku z drużyny Murcia Imperial. Od tamtego momentu rozegrał 378 spotkań, strzelając w nich 26 bramek i asystując 34 razy. Jeśli Trigueros faktycznie pozostanie w drużynie do końca kariery, to otrzyma szansę pobicia rekordu największej liczby występów w żółtej koszulce. Obecnie w tej klasyfikacji zajmuje trzecie miejsce. Przed nim znajdują się tylko Mario Gaspar (406 gier) i Bruno Soriano (425).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy