Maradona mocno o Messim. „To tylko kolejny argentyński piłkarz!”

Maradona mocno o Messim. „To tylko kolejny argentyński piłkarz!” fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: FOX Sports

Diego Maradona skrytykował Lionela Messiego.

Napastnik Barcelony jest przez wielu kibiców postrzegany jako najlepszy piłkarz w historii futbolu. Umiejętności piłkarskie sprawiły, że Argentyńczyk zapracował sobie również na szczególną pozycję w szatni, lecz zdaniem Maradony Messi-lider jest jedynie mitem. „Boski Diego” był gościem jednego z programów w telewizji „FOX Sports” i stwierdził, że w szatni trenerzy nie mogą liczyć zbytnio na 31-latka.

- Messi to świetny piłkarz, ale nie jest liderem - stwierdził Maradona.

- Zanim porozmawia z trenerem lub piłkarzami, on gra na PlayStation. Dopiero później, na boisku, chce być liderem.

- On jest najlepszy na świecie, obok Cristiano Ronaldo. Według mnie, choć trudno mi to mówić, bez sensu jest jednak robić lidera z kogoś, kto przed meczem chodzi do łazienki 20 razy. Tu nie ma dwóch zdań. Skończmy z robieniem z Messiego Boga. On jest tylko kolejnym piłkarzem z Argentyny.

- W tym momencie bym go nie powołał, ale nigdy nie mów nigdy. Musimy zdjąć z niego presję. Musimy zabrać Messiemu pozycję lidera, ale to dla jego dobra, jeśli chcemy, żeby grał tak, jak tego oczekujemy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy