Marcel Licka w Dundee United?

Marcel Licka w Dundee United?
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Czeski pomocnik, syn znanego trenera <b>Marcel Licka</b> być może zagra w szkockiej ekstraklasie. Pozyskaniem 29-letniego zawodnika jest zainteresowany Dundee United. Szkocki klub poszukuje nowych zawodników do(...)

Czeski pomocnik, syn znanego trenera Marcel Licka być może zagra w szkockiej ekstraklasie. Pozyskaniem 29-letniego zawodnika jest zainteresowany Dundee United. Szkocki klub poszukuje nowych zawodników do drużyny, aby znacznie ją wzmocnić i zająć bezpieczną pozycję w lidze.

Jak donoszą brytyjskie media Marcel Licka rozwiązał kontrakt z Groclinem i jest wolnym zawodnikiem. Natomiast klub z Grodziska Wlkp. twierdzi, że Czech jest nadal ich zawodnikiem. Jedyną pewną rzeczą jest to, że Marcel wyjechał na kilkudniowe testy do drużyny z Dundee.

Marcel Licka w Polsce przebywa od 2004 roku, kiedy to trafił do Górnika Zabrze. Od poprzedniego sezonu gra w Groclinie. Wcześniej występował na boisakch Czeskiej Republiki, Francji oraz Belgii.
Więcej na temat: Szkocja Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy