Marcel Lotka odszedł, Hertha szuka nowego bramkarza. Pięciu kandydatów

Marcel Lotka odszedł, Hertha szuka nowego bramkarza. Pięciu kandydatów fot. 360b / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Hertha BSC sporządziła listę pięciu kandydatów do wzmocnienia pozycji bramkarza. Znajduje się na niej między innymi Bernd Leno z Arsenalu - czytamy w „Bildzie”.

Berlińczycy rzutem na taśmę, bo po udziale w barażach, zapewnili sobie utrzymanie. Teraz czas na przebudowę drużyny.

Klub opuszczają Niklas Stark czy Marcel Lotka. Ten ostatni pod koniec rozgrywek zbierał bardzo dobre opinie, a Hertha próbowała go nawet zatrzymać. Ostatecznie Polak odchodzi jednak do rezerw Borussii Dortmund.

Jak donosi „Bild”, na pozycji bramkarza może dojść do większych zmian. Perspektywą dołączenia do FC Schalke 04 kuszony jest Alexander Schwolow, a jeśli transfer by wypalił, Sandro Schwarz zastanie jedynie Olivera Christensena i Rune Jarsteina, spośród których żaden nie był w ostatnim czasie rozważany pod kątem gry w podstawowym składzie.

Mając to na uwadze, przedstawiciel Bundesligi już zastanawia się na wyborem nowego golkipera. Na liście życzeń znaleźli się Stefan Ortega (Arminia Bielefeld), Timo Horn (FC Köln), Philipp Köhn (Red Bull Salzburg), Odisseas Vlachodimos (Benfica) oraz Bernd Leno (Arsenal).

Najmocniej wyróżniają się dwa ostatnie nazwiska, ale sprowadzenie Greka lub Niemca z pewnością do łatwych zadań należeć nie będzie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy