Marcelino trenerem Valencii

Marcelino trenerem Valencii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Marcelino poprowadzi Valencię w przyszłym sezonie.

Hiszpanie od stycznia, kiedy to rezygnację złożył Cesare Prandelli, poszukują nowego trenera, który zapewni w końcu pożądane na Mestalla stabilizację i dobre wyniki. Z informacji opublikowanych przez Gianlukę Di Marzio wynika, że działcze w końcu dokonali wyboru.

Nowym trenerem „Nietoperzy” ma zostać wspomniany wyżej 51-latek, który od początku obecnego sezonu pozostaje bez spracy. Latem nieoczekiwanie został zwolniony z Villarrealu, tracąc kontrolę nad szatnią i nie mogąc dojść do porozumienia z działaczami.

Tym samym stałej posady szkoleniowca nie otrzyma Salvador González Marco, znany jako Voro, dotychczasowy trener tymczasowy, jednak już wcześniej odrzucający możliwość dłuższej pracy. 

Marcelino pracował między innymi w Sevilli i wspomnianym Villarrealu. Za trzy lata spędzone w tym drugim klubie był bardzo wysoko oceniany, tym bardziej że po awansie do LaLiga bardzo szybko dołączył do ligowej czołówki. Doszedł z nim też do półfinału Ligi Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy