Marcelino trenerem Valencii

Marcelino trenerem Valencii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Marcelino poprowadzi Valencię w przyszłym sezonie.

Hiszpanie od stycznia, kiedy to rezygnację złożył Cesare Prandelli, poszukują nowego trenera, który zapewni w końcu pożądane na Mestalla stabilizację i dobre wyniki. Z informacji opublikowanych przez Gianlukę Di Marzio wynika, że działcze w końcu dokonali wyboru.

Nowym trenerem „Nietoperzy” ma zostać wspomniany wyżej 51-latek, który od początku obecnego sezonu pozostaje bez spracy. Latem nieoczekiwanie został zwolniony z Villarrealu, tracąc kontrolę nad szatnią i nie mogąc dojść do porozumienia z działaczami.

Tym samym stałej posady szkoleniowca nie otrzyma Salvador González Marco, znany jako Voro, dotychczasowy trener tymczasowy, jednak już wcześniej odrzucający możliwość dłuższej pracy. 

Marcelino pracował między innymi w Sevilli i wspomnianym Villarrealu. Za trzy lata spędzone w tym drugim klubie był bardzo wysoko oceniany, tym bardziej że po awansie do LaLiga bardzo szybko dołączył do ligowej czołówki. Doszedł z nim też do półfinału Ligi Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy