Marcelo Bielsa widziany na lotnisku w Anglii. Będzie negocjował z nowym klubem

Marcelo Bielsa widziany na lotnisku w Anglii. Będzie negocjował z nowym klubem fot. Russell Hart / Focus Images / MB Media / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Daily Mail

Marcelo Bielsa to główny faworyt do objęcia sterów Evertonu, który pożegnał się niedawno z Frankiem Lampardem. Argentyńczyk przyleciał do Anglii, zwiastując rozpoczęcie konkretnych rozmów z przedstawicielami „The Toffees” - donosi „Daily Mail”.

Zespół z Goodison Park znajduje się w bardzo trudnym położeniu, okupując 19. lokatę w ligowej tabeli. Zarząd z uwagi na powagę sytuacji musiał w końcu pożegnać się z Frankiem Lampardem, który finalnie znowu zawiódł na całej linii.

Liverpoolczycy pod wodzą legendy angielskiej piłki prezentowali się ostatnio fatalnie. Na przestrzeni ostatnich dziesięciu spotkań, wliczając w to również puchary, nie potrafili odnieść zwycięstwa, co należy uznać za spory problem.

44-latek stracił w końcu posadę. W biurach Evertonu trwają teraz nerwowe poszukiwania jego następcy, który w krótkim okresie dźwignie klub z kolan i uratuje przed spadkiem z krajowej elity.

Jak się okazuje, podjąć się tego trudnego zadania może spróbować doświadczony i ceniony Marcelo Bielsa.

Argentyńczyk pozostaje bez zatrudnienia od końcówki lutego ubiegłego roku po tym, jak zakończył współpracę z Leeds United. Czas ten 67-latek spędzał intensywnie, przeprowadzając różne szkolenia. W charakterze gościa specjalnego na kursokonferencji organizowanej przez czasopismo „Asystent Trenera” i Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej pojawił się nawet w Polsce. Zresztą przez pewien czas łączono go z objęciem naszej kadry.

Szkoleniowca z Rosario przyłapano na lotnisku Heathrow w Londynie. „Daily Mail” zapewnia, że wizyta ta wiąże się z rozpoczęciem konkretnych negocjacji z Evertonem.

Były selekcjoner reprezentacji Chile i Argentyny wyraża ponoć pewne zastrzeżenia wobec składu drużyny z Goodison Park, która może nie sprostać jego wymaganiom. Działacze klubu z miasta Beatlesów liczą jednak na dopięcie operacji jak najszybciej, traktując angaż Bielsy priorytetowo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy