Marcelo znów z szansami na transfer do Ligue 1. Kwestia zarobków nie stanowiłaby problemu

Marcelo znów z szansami na transfer do Ligue 1. Kwestia zarobków nie stanowiłaby problemu fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Foot Mercato

OGC Nice wyraziło poważne zainteresowanie usługami Marcelo - przekonuje Sebastien Denis z „Foot Mercato”.

Doświadczony defensor nie przedłużył wygasającego kontraktu z Realem Madryt i wraz z początkiem lipca wylądował na piłkarskim bezrobociu.

34-letni zawodnik zakładał, że nie pozostanie na nim zbyt długo i stosunkowo szybko znajdzie angaż w silnym europejskich klubie. Jego wysokie wymagania utrudniły mu jednak znalezienie nowego zespoły i dlatego od przeszło miesiąca wciąż czeka na otrzymanie atrakcyjnej propozycji.

W mediach zaczęły nawet pojawiać się sugestie, że Marcelo jest już zmęczony obecnym stanem rzeczy, więc zaczął poważnie zastanawiać się nad zakończeniem kariery w obliczu otrzymania satysfakcjonujących go ofert finansowych tylko ze strony drużyn z katarskich oraz saudyjskich ekip.

Teraz Sebastien Denis z „Foot Mercato” uważa, że na horyzoncie pojawiła się dla Brazylijczyka interesująca opcja w postaci OGC Nice.

Zespół z Ligue 1 celował w pierwszej kolejności w sprowadzenie Pervisa Estupiñána z Villarrealu, ale ten wybrał ofertę Brighton.

Potem skupił się na Fabiano Parisim z Empoli, które najpierw odrzuciło ofertę w wysokości siedmiu milionów euro i następnie przedłużyło kontrakt z piłkarzem o trzy lata.

Dlatego teraz „Le Gym” spojrzało przychylnym okiem w kierunku Marcelo i rozpoczął z nim rozmowy. 34-latek nie otrzymał na razie żadnej konkretnej propozycji, ale wspomniany dziennikarz przekonuje, że grupa Ineos - właściciel klubu, nie miałaby większych kłopotów ze spełnieniem wysokich oczekiwań defensora.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne OFICJALNIE: Lech Poznań z dodatkowym zastrzykiem gotówki za Kamila Jóźwiaka OFICJALNIE: Lech Poznań z dodatkowym zastrzykiem gotówki za Kamila Jóźwiaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy