Marchisio o włamywaczach. „Jeśli celujesz pistoletem w twarz kobiety, jesteś zwykłym idiotą”

Marchisio o włamywaczach. „Jeśli celujesz pistoletem w twarz kobiety, jesteś zwykłym idiotą” fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Marchisio

Claudio Marchisio uspokoił swoich fanów po tym, jak w jego domu doszło do włamania. Zamaskowani bandyci grozili bronią byłemu piłkarzowi Juventusu oraz jego żonie.

We wtorek, około 19:30, do domu legendy Juventusu włamało się czterech zamaskowanych napastników. Grozili oni emerytowanemu piłkarzowi oraz jego żonie bronią palną oraz śrubokrętami i zmusili ich do otwarcia sejfów. Z domu zabrano biżuterię, zegarki oraz gotówkę o dużej wartości, a sprawcy uciekli samochodem podstawionym poza terenem posesji.

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Na razie wiadomo tyle, że bandyci doskonale znali okolicę. Orientowali się w niej do tego stopnia, że bez problemu przeszli przez bramę zamkniętą pod kodem dostępu. Sprawcy działali bardzo sprawnie i teraz funkcjonariusze badają materiały z okolicznego monitoringu, by znaleźć potencjalny ślad prowadzący do włamywaczy.

Szczęśliwie samemu Marchisio oraz jego rodzinie nic się nie stało. Od czasu ogłoszenia informacji o włamaniu kibice Juventusu i nie tylko kierowali do 33-latka wyrazy wsparcia, a ten postanowił odpowiedzieć na nie, jednocześnie uspokajając fanów. Jednocześnie dogryzł tym, którzy stroili sobie żarty z tej trudnej sytuacji.

„Jeśli wchodzisz do czyjegoś domu, żeby go obrabować, jesteś przestępcą. Jeśli celujesz pistoletem w twarz kobiety, jesteś zwykłym idiotą. Jeśli z tej całej historii stroisz sobie tylko głupie żarty, jesteś biednym człowiekiem. Dziękuję wszystkim za wsparcie” - napisał Marchisio na swoim Twitterze. Do wpisu dorzucił zdjęcie wraz ze swoją rodziną.

Więcej na temat: Claudio Marchisio Włochy

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy