Marchisio o włamywaczach. „Jeśli celujesz pistoletem w twarz kobiety, jesteś zwykłym idiotą”

Marchisio o włamywaczach. „Jeśli celujesz pistoletem w twarz kobiety, jesteś zwykłym idiotą” fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Marchisio

Claudio Marchisio uspokoił swoich fanów po tym, jak w jego domu doszło do włamania. Zamaskowani bandyci grozili bronią byłemu piłkarzowi Juventusu oraz jego żonie.

We wtorek, około 19:30, do domu legendy Juventusu włamało się czterech zamaskowanych napastników. Grozili oni emerytowanemu piłkarzowi oraz jego żonie bronią palną oraz śrubokrętami i zmusili ich do otwarcia sejfów. Z domu zabrano biżuterię, zegarki oraz gotówkę o dużej wartości, a sprawcy uciekli samochodem podstawionym poza terenem posesji.

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Na razie wiadomo tyle, że bandyci doskonale znali okolicę. Orientowali się w niej do tego stopnia, że bez problemu przeszli przez bramę zamkniętą pod kodem dostępu. Sprawcy działali bardzo sprawnie i teraz funkcjonariusze badają materiały z okolicznego monitoringu, by znaleźć potencjalny ślad prowadzący do włamywaczy.

Szczęśliwie samemu Marchisio oraz jego rodzinie nic się nie stało. Od czasu ogłoszenia informacji o włamaniu kibice Juventusu i nie tylko kierowali do 33-latka wyrazy wsparcia, a ten postanowił odpowiedzieć na nie, jednocześnie uspokajając fanów. Jednocześnie dogryzł tym, którzy stroili sobie żarty z tej trudnej sytuacji.

„Jeśli wchodzisz do czyjegoś domu, żeby go obrabować, jesteś przestępcą. Jeśli celujesz pistoletem w twarz kobiety, jesteś zwykłym idiotą. Jeśli z tej całej historii stroisz sobie tylko głupie żarty, jesteś biednym człowiekiem. Dziękuję wszystkim za wsparcie” - napisał Marchisio na swoim Twitterze. Do wpisu dorzucił zdjęcie wraz ze swoją rodziną.

Więcej na temat: Claudio Marchisio Włochy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy