Marcin Budziński o krok od nowego klubu

Marcin Budziński o krok od nowego klubu fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Przegląd Sportowy

Były piłkarz Cracovii czy Melbourne City, Marcin Budziński, trenuje z Motorem Lublin. Wziął też udział w sparingu być może swojego przyszłego pracodawcy.

Zawodnik pozostający bez klubu od sierpnia 2020 roku liczy, że uda mu się wkupić w łaski Marka Saganowskiego, nowego szkoleniowca „Motorowców”. W poniedziałek po raz pierwszy zjawił się on na treningu drużyny z województwa lubelskiego, a już dzisiaj zagrał w sparingu.

Jak informuje „Przegląd Sportowy”, 30-latek wziął udział w rywalizacji z Wisłą Płock, która ostatecznie zakończyła się wygraną przedstawiciela Ekstraklasy w stosunku 2:1. Niewykluczone, że niebawem będzie on mógł wystąpić już jako pełnoprawny członek zespołu.

Marcin Budziński to niezwykle doświadczony zawodnik, który na swoim koncie ma 214 meczów na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce. Ponadto przez 12 miesięcy było mu dane bronić barw australijskiego Melbourne City.

Zbigniew Jakubas, właściciel Motoru Lublin, celuje bardzo wysoko. Chciałby on bowiem możliwie jak najszybciej cieszyć się z awansu do Ekstraklasy. Ktoś taki jak Budziński istotnie mógłby pomóc w realizacji tego celu ekipie beniaminka II ligi (trzeci poziom rozgrywek), która na półmetku sezonu plasuje sią na jedenastym miejscu w tabeli.

Ostatnim klubem rozgrywającego był Radomiak Radom, w którym sprawy nie potoczyły się po jego myśli i finalnie skończyło się na raptem dwóch spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy