Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?!

Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! fot. Denys Rudenko / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: El chiringuito de Jugones

Marco Asensio chciały znaleźć klub, który zagwarantuje mu regularne występy w podstawowym składzie. To jest równoznaczne z opuszczeniem Realu Madryt - podano w programie „El chiringuito de Jugones”.

Hiszpan dotąd nastawiał się na pozostanie w ekipie „Królewskich”, ale liczył przy tym, że Carlo Ancelotti na niego postawi. Włoch jak dotąd tego nie robi, sądząc zapewne, że piłkarz jest skupiony na swojej aktualnej sytuacji.

Umowa skrzydłowego wygasa za niespełna rok, nie otrzymał on propozycji jej przedłużenia, a czasu do zamknięcia okna jest coraz mniej.

Według najnowszych wieści Marco Asensio obecnie skłania się bardziej ku odejściu. To duży krok w kierunku zmiany pracodawcy.

Pozostaje jeszcze znaleźć klub, w którym 26-latek będzie kontynuował karierę.

Piłkarza nadal chce AC Milan, jest też zainteresowanie z Anglii, ale sporym problemem są oczekiwania Realu Madryt i aktualne wynagrodzenie.

29-krotny reprezentant „La Furia Roja” zarabia około pięciu milionów euro netto rocznie, a „Los Blancos” na jego odejściu chcieliby zarobić 30 milionów euro.

Jeśli Asensio podtrzyma wolę, wydaje się, że mimo wszystko o przeprowadzkę nie będzie trudno. Możliwy jest nawet hit transferowy.

Z drugiej strony, odejście lewonożnego gracza najprawdopodobniej sprawi, że mistrz Hiszpanii wybierze się na rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnienia formacji ofensywnej.

Uczestnik Mistrzostw Świata 2018 w poprzednim sezonie wybiegał na boiska 42 razy, strzelił 12 goli i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy