Marco Asensio zły w trakcie meczu Realu Madryt [WIDEO]. Carlo Ancelotti komentuje

2022-09-11 17:50:18; Aktualizacja: 1 rok temu

Marco Asensio nie kryje złości związanej z tym, że nie gra w Realu Madryt.

W niedzielę Real Madryt mierzył się w lidze hiszpańskiej z Mallorcą. Pierwszego gola strzelili goście, ale „Królewscy” zanotowali udany powrót i dzięki trafieniom Federico Valverde, Viníciusa Júniora, Rodrygo i Antonio Rüdigera wygrali 4:1.

Marco Asensio rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. W drugiej połowie 26-letni skrzydłowy się rozgrzewał. W 71. minucie okazało się jednak, że nie wejdzie na murawę. Wszystko przez wymuszoną zmianę - w miejsce Lucasa Vázqueza Carlo Ancelotti desygnował do gry Daniego Carvajala.

To właśnie wtedy Asensio okazał swoje niezadowolenie. Piłkarz rzucił treningową narzutką, kopnął w coś i siadając na ławce, rzucił jeszcze swoją koszulką.

Po ostatnim gwizdku o zachowanie podopiecznego został zapytany Ancelotti.

- Zgadzam się z nim. Będę to miał na uwadze - powiedział krótko włoski szkoleniowiec Realu.

Asensio był łączony ze zmianą klubowych barw w trakcie letniego okna transferowego. Pozostanie w Madrycie wiązało się z ryzykiem otrzymywania mniejszej liczby szans i tak też się dzieje. Od początku sezonu Hiszpan uzbierał tylko 17 minut na boisku.

Jego umowa z Realem jest ważna do 30 czerwca 2023 roku.