Marco Reus kuszony przez Al-Nassr

Marco Reus kuszony przez Al-Nassr fot. Michele Morrone / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Na celowniku Al-Nassr znalazł się Marco Reus, który obecnie przywdziewa trykot Borussii Dortmund - informuje „Daily Mail”. Niemiec ma ważny kontrakt do końca sezonu.

Wiele wskazuje na to, że jednym z największych wydarzeń zimowego okna transferowego będzie przeprowadzka Cristiano Ronaldo do Al-Nassr. Portugalczyk, który pozostawał bez pracy od drugiej połowy listopada, parafował wreszcie kontrakt z saudyjskim zespołem.

Działacze tego klubu nie zamierzają jednak na tym poprzestawać i liczą, że do 37-latka dołączą kolejne duże nazwiska. W ostatnich dniach w mediach przewinęły się takie postaci jak Eden Hazard oraz Pepe. Teraz dołącza do nich także Marco Reus - informuje „Daily Mail”.

Władze Al-Nassr chcą wykorzystać sytuację i zamierzają przekonać 33-latka do siebie. Na korzyść całej sprawy działa fakt, że umowa ofensywnego pomocnika wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Na razie nie wiadomo jednak, jak sam zainteresowany podejdzie do sprawy. Nie ma wątpliwości, że Niemiec to przecież niezwykle lojalna postać. W ciągu ostatniej dekady z Borussią Dortmund żegnały się takie gwiazdy jak Robert Lewandowski, Erling Haaland czy İlkay Gündoğan, a on pozostawał wierny jednej drużynie.

Wiele zatem będzie zależało od tego, czy Reus nadal będzie chciany przez klub. Jeśli tak, to prawdopodobnie złoży podpis pod nowym kontraktem. W innym wypadku spróbuje czegoś innego i kto wie, czy wizja gry w jednym zespole z Cristiano Ronaldo nie będzie dla niego kuszącym wyzwaniem.

Wychowanek Borussii Dortmund rozegrał dla tej ekipy łącznie ponad 350 spotkań. Byłoby tego na pewno więcej, gdyby nie kontuzje, które stanowią nieodłączny element jego kariery. W tym czasie strzelił 156 goli, a jego dorobek to 118 asyst.

Ze względu na problemy zdrowotne Reus nie znalazł się w kadrze na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy