Marcos Alonso naciska na Chelsea. Hiszpan prowadzi rozmowy z nowym klubem

Marcos Alonso naciska na Chelsea. Hiszpan prowadzi rozmowy z nowym klubem fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Marcos Alonso prowadzi zaawansowane negocjacje z Barceloną i naciska na Chelsea, by ustaliła możliwie jak najszybciej warunki jego sprzedaży z „Dumą Katalonii” - przekonuje Fabrizio Romano.

Doświadczony obrońca nie wykazuje zainteresowania możliwością kontynuowania kariery w szeregach „The Blues” i najchętniej wróciłby do rodzimej Hiszpanii, gdzie poważną chęć nawiązania z nim współpracy przejawia „Duma Katalonii”.

31-letni zawodnik zapatruje się w bardzo pozytywny sposób na możliwość reprezentowania barw ekipy z Camp Nou i prowadzi z nią od pewnego czasu zaawansowane rozmowy na temat ustalenia warunków indywidualnego kontraktu.

Obie strony znajdują się bardzo blisko osiągnięcia pełnego porozumienia. Fabrizio Romano przekonuje, że w tej sytuacji powodzenie całej transakcji zostanie uzależnione wyłącznie od oczekiwań Chelsea.

Jeżeli „The Blues” zażądają wygórowanej opłaty, wówczas FC Barcelona zacznie rozglądać się za innym rozwiązaniem na lewą stronę obrony.

Marcos Alonso dołączył do drużyny z Stamford Bridge w sierpniu 2016 roku z Fiorentiny za łączną kwotę przekraczającą 20 milionów euro.

W tym sezonie wystąpił w 45 meczach, strzelając w nich cztery gole i zaliczając sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy