Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka fot. Lukasz Sobala / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Marek Papszun wkrótce może wrócić na ławkę trenerską. Były szkoleniowiec Rakowa Częstochowa prowadzi negocjacje w sprawie objęcia greckiego OFI Kreta - donosi Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Marek Papszun po odejściu z Rakowa Częstochowa wraz z końcem poprzedniego sezonu, nadal pozostaje bez pracy.

Szkoleniowiec niedawno zapowiadał, że wolny czas poświęca na szkolenia i przygotowanie do powrotu. W międzyczasie media łączyły go z takimi klubami jak Dynamo Kijów, Szachtar Donieck czy Lech Poznań, a nawet reprezentacja Czech.

Dodatkowo Cezary Kulesza brał go pod uwagę w kontekście objęcia drużyny narodowej.

Fakty są jednak takie, że Papszun nadal nie znalazł dla siebie nowego wyzwania. Kto wie, czy wkrótce ten stan się nie zmieni. Według informacji Tomasza Włodarczyka 49-latek prowadzi negocjacje z zagranicznym klubem - OFI Kreta.

„Słyszymy, że rozmowy 49-latka z klubem OFI Kreta trwają i jak mówią nam w Grecji - zmierzają w pozytywnym kierunku” - czytamy na łamach Meczyki.pl.

Jeśli tak się stanie, zastąpi on na stanowisku Valdasa Dambrauskasa. Litwin prowadzi zespół od października 2022 roku.

Ten sezon w wykonaniu greckiego klubu jest jednak nieudany. Do tej pory rozegrano trzynaście kolejek i OFI Kreta zgromadziła w nich 15 punktów, co przekłada się na ósme miejsce w tabeli. Apetyt działaczy tej ekipy sięga zdecydowanie wyżej.

Marek Papszun przez siedem lat prowadził Raków Częstochowa. Wspólnie z tym zespołem wygrał mistrzostwo Polski oraz dwa Puchary Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy