Marin wróci do Niemiec?

Marin wróci do Niemiec?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: London Evening Standard

Marko Marin może wrócić do Niemiec. 25-letnim piłkarzem poważnie zainteresowany jest Eintracht Frankfurt.

Marin nie ma żadnych szans na grę w Chelsea Londyn, a wykupieniem piłkarza nie jest zainteresowana hiszpańska Sevilla. Wszystko wskazuje na to, że 25-letni piłkarz musi szukać nowego klubu. Najbardziej realny jest powrót do Niemiec.

Niemieckim skrzydłowym zainteresowany jest Eintracht Frankfurt, którego trenerem jest Thomas Schaaf. 53-letni trener doskonale zna Marina z czasów, kiedy razem współpracowali w Werderze Brema.

Według angielskich mediów Eintracht złożył ofertę Chelsea, która wynosi pięć milionów euro. Sam piłkarz jest podobno zainteresowany powrotem do Bundesligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy