Mario Balotelli intensywnie szuka klubu. Dwóch zainteresowanych

Mario Balotelli intensywnie szuka klubu. Dwóch zainteresowanych fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca | Corierre dello Sport

Mario Balotelli wciąż szuka nowego klubu, pozostając wolnym zawodnikiem. Jego agent Mino Raiola liczy, że wkrótce znajdzie mu nowego pracodawcę.

W wyniku ostatnich wybryków, w tym osiągnięcia sporej nadwagi - zdaniem włoskich mediów wyniosła ona aż osiem kilogramów, Mario Balotelli nie był nawet wpuszczany na obiekty treningowe swojego ostatniego pracodawcy – Brescii. Władze „Biancoazzurri” postanowiły, że podziękują Włochowi za jego roczną grę dla klubu, w barwach którego zagrał aż 19 razy, strzelając pięć bramek.

Usługami Włocha najbardziej zainteresowane jest Los Angeles Galaxy, a także Beşiktaş JK. Na korzyść klubu z Turcji przemawia gra w fazie grupowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Jednak turecki klub może nie zaspokoić dość wygórowanych żądań finansowych Balotellego.

Kiedy Balotelli przychodził do Brescii, mówiono o zarobkach rzędu miliona euro rocznie, a liczba ta mogła wzrosnąć aż do 3,2 mln euro, gdyby dzięki wkładowi „Super Mario” włoski klub uniknąłby spadku, a sam „Balo” strzeliłby 15 goli w sezonie.

Z kolei w Kalifornii, gdzie wciąż szuka się następcy Zlatana Ibrahimovicia, Balotelli mógłby stworzyć naprawdę ciekawy duet napastników z Javierem Hernándezem, który przez kontuzje, a także brak skuteczności nie wypełnił jak na razie w wystarczający zdaniem działaczy sposób luki po Szwedzie.

MATEUSZ KOŚCIELNY

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy