Mario Jurcević blisko Jagiellonii

Mario Jurcević blisko Jagiellonii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński

Jagiellonia Białystok ma pozyskać Mario Jurčevicia, o czym poinformował Piotr Koźmiński.

Lewy obrońca ma za sobą bardzo udany okres na boiskach ligi słoweńskiej. Jego dobra postawa została dostrzeżona przez polskie kluby. W ostatnim czasie mówiło się, że chcą go takie podmioty, jak ŁKS Łódź czy Lech Poznań. Wydaje się jednak, że defensor obierze inny kierunek.

Zawodnik ma przeprowadzić się z Olimpiji Ljublana do Jagiellonii Białystok na zasadzie transferu definitywnego. Polacy mają za niego zapłacić nieco ponad 100 tysięcy euro.

W drużynie Iwajło Petewa będzie miał za zadanie wypełnić lukę po Guilherme, który kilka dni temu trafił do Konyasporu.

Jurčevič rozegrał w tym sezonie łącznie 23 mecze. Na jego dorobek składają się jeden gol oraz trzy asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy