Mariusz Stępiński już bardzo blisko nowej drużyny

Mariusz Stępiński już bardzo blisko nowej drużyny fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

Mariusz Stępiński wkrótce powinien dołączyć do Arisu Limassol - donosi Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Powyższe źródło pisało o możliwych przenosinach Stępińskiego na Cypr już w poprzednim tygodniu. Wszystko wskazuje na to, że stanie się to faktem. Obecnie mają być przygotowywane dokumenty potrzebne do przeprowadzenia wypożyczenia z Hellasu Verona. W umowę między klubami zostanie prawdopodobnie wpisana opcja wykupu.

Samo opuszczenie Hellasu przez polskiego napastnika było przesądzone wcześniej. Kwestią do rozstrzygnięcia pozostawał jedynie kierunek czasowego transferu. Padło na Cypr.

26-latek, który ma na koncie cztery występy w reprezentacji Polski, był już wypożyczony do innej ekipy w poprzednim sezonie. Spędził go w Lecce, dla którego zdobył dziewięć bramek i zaliczył trzy asysty w 31 meczach Serie B. Wcześniej zanotował 21 występów w koszulce Hellasu.

Aris to beniaminek cypryjskiej ekstraklasy, ale jego nowy właściciel chce stworzyć z niego klub będący w stanie rywalizować z najmocniejszymi ekipami na rodzimym podwórku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy