Mariusz Złotek kończy karierę sędziowską

Mariusz Złotek kończy karierę sędziowską fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Krzysztof Marciniak [Twitter]

Niedzielny mecz ósmej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Łęczna będzie dla Mariusza Złotka ostatnim w charakterze arbitra - poinformował Krzysztof Marciniak.

Już w piątkowe popołudnie zainaugurowana zostanie ósma kolejka Ekstraklasy. Będzie ona ważna nie tylko ze względu walkę o ligowe punkty, ale i pożegnanie jednego z arbitrów.

Jak poinformował na Twitterze dziennikarz Canal+Sport Krzysztof Marciniak, decyzję o zakończeniu kariery sędziego podjął pochodzący z Podkarpacia Mariusz Złotek.

51-letni rozjemca po raz ostatni będzie miał okazję poprowadzić spotkanie w najbliższą niedzielę. Polskie Kolegium Sędziów desygnowało go do meczu Legii Warszawa z Górnikiem Łęczna.

Po tym starciu jego długa, bo trwająca ćwierć dekady kariera, dobiegnie końca. Złotek pracował w zawodzie od 1996 roku. Obecnie jest najstarszym arbitrem na szczeblu centralnym w Polsce.

Początek niedzielnego meczu o 17:30. Transmisję przeprowadzi Canal+Sport.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy