Marlon odchodzi z Barcelony. Wszystko ustalone!

Marlon odchodzi z Barcelony. Wszystko ustalone!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jednak nie Schalke będzie nowym klubem Marlona Santosa.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, 22-letni brazylijski obrońca porozumiał się z Sassuolo, a wcześniej to samo zrobiła Barcelona. Kwota transferowa wyniesie sześć milionów euro podstawy (do tego dojdą bonusy), ale Katalończycy pozostawili sobie prawo odkupu, a także ewentualnie wysoki procent od następnego transferu.

Marlon jutro zamelduje się we Włoszech, by przejść testy medyczne i złożyć podpis pod umową.

Zdaniem włoskiego dziennikarza Sassuolo popisało się zdecydowaniem na ostatniej prostej, gdy o stopera starały się takie marki, jak Galatasaray, Sevilla i wspomniane Schalke.

Marlon do Barcelony przeniósł się latem 2016 roku z Fluminense. Po sezonu wypożyczenia do rezerw Barcelony, wykupiono go za pięć milionów euro. Ostatni sezon spędził już jednak w Nicei. W Ligue 1 pokazał się z dobrej strony, imponując szczególnie umiejętnością dokładnego rozegrania piłki. Wystąpił w 27 spotkaniach francuskiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy