Marlon odchodzi z Barcelony. Wszystko ustalone!

Marlon odchodzi z Barcelony. Wszystko ustalone!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jednak nie Schalke będzie nowym klubem Marlona Santosa.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, 22-letni brazylijski obrońca porozumiał się z Sassuolo, a wcześniej to samo zrobiła Barcelona. Kwota transferowa wyniesie sześć milionów euro podstawy (do tego dojdą bonusy), ale Katalończycy pozostawili sobie prawo odkupu, a także ewentualnie wysoki procent od następnego transferu.

Marlon jutro zamelduje się we Włoszech, by przejść testy medyczne i złożyć podpis pod umową.

Zdaniem włoskiego dziennikarza Sassuolo popisało się zdecydowaniem na ostatniej prostej, gdy o stopera starały się takie marki, jak Galatasaray, Sevilla i wspomniane Schalke.

Marlon do Barcelony przeniósł się latem 2016 roku z Fluminense. Po sezonu wypożyczenia do rezerw Barcelony, wykupiono go za pięć milionów euro. Ostatni sezon spędził już jednak w Nicei. W Ligue 1 pokazał się z dobrej strony, imponując szczególnie umiejętnością dokładnego rozegrania piłki. Wystąpił w 27 spotkaniach francuskiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy