Marlon odchodzi z Barcelony. Wszystko ustalone!

Marlon odchodzi z Barcelony. Wszystko ustalone! fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jednak nie Schalke będzie nowym klubem Marlona Santosa.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, 22-letni brazylijski obrońca porozumiał się z Sassuolo, a wcześniej to samo zrobiła Barcelona. Kwota transferowa wyniesie sześć milionów euro podstawy (do tego dojdą bonusy), ale Katalończycy pozostawili sobie prawo odkupu, a także ewentualnie wysoki procent od następnego transferu.

Marlon jutro zamelduje się we Włoszech, by przejść testy medyczne i złożyć podpis pod umową.

Zdaniem włoskiego dziennikarza Sassuolo popisało się zdecydowaniem na ostatniej prostej, gdy o stopera starały się takie marki, jak Galatasaray, Sevilla i wspomniane Schalke.

Marlon do Barcelony przeniósł się latem 2016 roku z Fluminense. Po sezonu wypożyczenia do rezerw Barcelony, wykupiono go za pięć milionów euro. Ostatni sezon spędził już jednak w Nicei. W Ligue 1 pokazał się z dobrej strony, imponując szczególnie umiejętnością dokładnego rozegrania piłki. Wystąpił w 27 spotkaniach francuskiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy