Martinez: Uwaga na holenderskie trio

Martinez: Uwaga na holenderskie trio
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Espana

Javier Martínez wskazał Arjena Robbena, Robina van Persiego i Wesleya Sneijdera jako trójkę piłkarzy, których najbardziej muszą się obawiać Hiszpanie w swoim pierwszym meczu mundialu.

„La Furia Roja” rozpoczną marsz po obronę trofeum od małej powtórki z finału Mistrzostw Świata sprzed czterech lat, kiedy to pokonali Holendrów. W piątek Hiszpanie zmierzą się z nimi ponownie i Javi Martínez już teraz wie, których zawodników jego drużyna powinna strzec się najbardziej. 
 
- Największe zagrożenie stwarzają ich trzej najlepsi piłkarze: Sneijder, Robben i van Persie. Robben jest świetny w kontratakach i potrafi dobrze wykorzystać trochę przestrzeni – Martínez skomentował grę swojego klubowego kolegi.
 
- Niedawno rozmawialiśmy z Arjenem o finale z 2010 roku i o sytuacji, której nie wykorzystał będąc sam na sam z Ikerem Casillasem. Dzięki Bogu, że nie chybił w finale Ligi Mistrzów trzy lata później. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Agent Ousmane’a Dembélé kontratakuje. „Taka taktyka nie działa z ludźmi, jak my” FC Barcelona: Agent Ousmane’a Dembélé kontratakuje. „Taka taktyka nie działa z ludźmi, jak my” OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy