Martinez: Uwaga na holenderskie trio

Martinez: Uwaga na holenderskie trio
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Espana

Javier Martínez wskazał Arjena Robbena, Robina van Persiego i Wesleya Sneijdera jako trójkę piłkarzy, których najbardziej muszą się obawiać Hiszpanie w swoim pierwszym meczu mundialu.

„La Furia Roja” rozpoczną marsz po obronę trofeum od małej powtórki z finału Mistrzostw Świata sprzed czterech lat, kiedy to pokonali Holendrów. W piątek Hiszpanie zmierzą się z nimi ponownie i Javi Martínez już teraz wie, których zawodników jego drużyna powinna strzec się najbardziej. 
 
- Największe zagrożenie stwarzają ich trzej najlepsi piłkarze: Sneijder, Robben i van Persie. Robben jest świetny w kontratakach i potrafi dobrze wykorzystać trochę przestrzeni – Martínez skomentował grę swojego klubowego kolegi.
 
- Niedawno rozmawialiśmy z Arjenem o finale z 2010 roku i o sytuacji, której nie wykorzystał będąc sam na sam z Ikerem Casillasem. Dzięki Bogu, że nie chybił w finale Ligi Mistrzów trzy lata później. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy