Martino: Fabregas sam musi zdecydować
2013-08-03 15:41:54; Aktualizacja: 12 lat temu
Trener FC Barcelona, Gerardo Martino, powiedział, że Cesc Fabregas sam musi podjąć decyzję odnośnie pozostania w klubie z Katalonii.
26-letnim pomocnikiem poważnie zainteresowany jest Manchester United. „Czerwone Diabły” złożyły już ofertę wynoszącą 40 milionów euro. Chęć pozyskania zawodnika potwierdzał również szkoleniowiec mistrzów Anglii – David Moyes.
Po piątkowym meczu Barcelony o Puchar Gampera z Santosem, w którym Fabregas zdobył dwa gole, Martino przyznał, że chciałby, aby były kapitan Arsenalu Londyn pozostał na Camp Nou. Jednak wie, że to do Hiszpana należeć będzie ostatnie słowo.
- Nie myślę o Barcelonie bez Cesca - powiedział dziennikarzom „Tata”.
- Rozmawiałem z nim, przedstawiłem mu swoje pomysły odnośnie jego gry. On jest jednym z najlepszych w kadrze, ale sam musi określić, czy dalej chce tu zostać. Gdyby to ode mnie zależało, chciałbym go zatrzymać. Wierzę, że tak będzie, więc nawet nie myślałem o tym, kim mógłbym go zastąpić – dodał.
Warto podkreślić, że Fabregas odmówił hiszpańskim dziennikarzom wywiadu po spotkaniu towarzyskim z Santosem
Autor: Krzysztof Klebanowski



![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/170x113/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/170x113/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/170x113/xyz.jpg)



![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/90x60/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/90x60/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/90x60/xyz.jpg)





