Mason Greenwood usunięty z gry FIFA 22 [OFICJALNIE]

Mason Greenwood usunięty z gry FIFA 22 [OFICJALNIE] fot. daykung / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: EA Sports

Karta Masona Greenwooda została usunięta z gry FIFA 22. Jest to skutek niedzielnych oskarżeń o pobicie oraz gwałt ze strony jego byłej partnerki.

W niedzielę pojawiły się oskarżenia wobec Greenwooda ze strony jego byłej partnerki Harriet Robson. Kobieta udostępniła na Instagramie zdjęcia, na których widzimy liczne siniaki oraz rozbitą wargę. Ponadto do sieci wyciekło nagranie audio, na którym piłkarz zmusza niechętną kobietę do stosunku płciowego.

Policja momentalnie wszczęła w tej sprawie śledztwo i aresztowała 20-latka pod zarzutem pobicie oraz gwałtu. Manchester United wydał ponadto oświadczenie, w którym informuje, że Greenwood nie będzie mógł brać udziału w treningach oraz meczach aż do odwołania.

Kroki w tej sprawie podjęło również EA Sports. Marka rozwijająca piłkarską grę FIFA 22 wypuściła we wtorek aktualizację, która nie uwzględnia Greenwooda w składzie Manchesteru United, ponieważ został on usunięty z bazy danych. Nie pojawi się zatem w trybie kariery, ani żadnym trybie w rozgrywkach offline.

Jego karta wciąż jest jednak obecna w trybie Ultimate Team, gdzie możną ją kupić lub sprzedać na rynku transferowym.

Wychowanek Manchesteru United wystąpił w obecnym sezonie w 18 meczach Premier League, a jego dorobek zatrzymał się na pięciu trafieniach. W sumie dla „Czerwonych Diabłów” zagrał dotychczas w 129 spotkaniach, w trakcie których strzelił 35 bramek oraz zaliczył 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy