Massimiliano Allegri: Paul Pogba? Futbol stracił wyjątkowego piłkarza

Massimiliano Allegri: Paul Pogba? Futbol stracił wyjątkowego piłkarza fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

Massimiliano Allegri, trener Juventusu, przedstawił sytuację Paula Pogby po wykryciu w jego organizmie zakazanej substancji. Włoch zdaje się być pogodzony ze stratą Francuza.

Badania materiału pobranego od środkowego pomocnika po meczu z Udinese Calcio wykazało podwyższony testosteron, a piłkarz miał przyznać, że przyjął go nieświadomie.

Zapadła decyzja o przeanalizowaniu próbki B. Nie było złudzeń. Stosowanie dopingu zostało potwierdzone.

Mimo że Francuz ma teraz czas na przedstawienie swojej wersji wydarzeń i tak zwaną obronę, a jakby tego wynajął do tego celu brytyjskich prawników, Massimiliano Allegri pogodził się już z jego stratą. Świadczą o tym słowa wypowiedziane po derbach z Torino.

– Futbol stracił wyjątkowe piłkarza, który był inny niż wszyscy. Czekamy na decyzję w sprawie kary. Życzymy mu jak najlepiej, bo to nie mogło być dla niego łatwe psychicznie – oświadczył szkoleniowiec włoskiej ekipy.

Druga przygoda ze „Starą Damą” od początku nie układa się dla Paula Pogby dobrze. Zaczęło się od poważnej kontuzji, a gdy teraz gracz wrócił na boisko, został zawieszony.

Jeśli 30-latek nie zdoła się wybronić, czeka go karencja na czas od dwóch do czterech lat.

***

Paul Pogba przekonany o niewinności. Walczy o oczyszczenie imienia z pensją na poziomie... około dwóch tysięcy euro

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy