Mateusz Borek dołączy do NENT Group? Komentator może być bohaterem głośnego transferu na rynku mediów sportowych

Mateusz Borek dołączy do NENT Group? Komentator może być bohaterem głośnego transferu na rynku mediów sportowych fot. FotoPyK
Michał Niklas
Michał Niklas
Źródło: Prawda Futbolu

Wokół Mateusza Borka jest ostatnio sporo zamieszania w związku z finałem EURO 2020, który w ostatniej chwili został mu przyznany do skomentowania. Jednak teraz światło dzienne ujrzały nowe spekulacje dotyczące komentatora.

Mateusz Borek często gości na kanale „Prawda Futbolu", który prowadzi Roman Kołtoń. Nie inaczej było przy okazji finału EURO 2020. Borek w rozmowie z Kołtoniem opowiadał między innymi o kulisach otrzymania propozycji skomentowania starcia Włochów z Anglią. Na koniec rozmowy prowadzący zdradził pewne interesujące informacje dotyczące zawodowej przyszłości swojego rozmówcy.

- Moim gościem był Mateusz Borek - współwłaściciel „Kanału Sportowego", komentator TVP, ale też chyba platformy NENT z tego, co słyszałem. Dobrze słyszałem? - niespodziewanie powiedział Kołtoń.

- Nic o tym nie wiem. Ja i NENT? - odpowiedział Borek.

- Bundesliga tam startuje - zauważył prowadzący „Prawda Futbolu".

- Nie wiem, skąd masz takie informacje. Na pewno nie ode mnie - odparł wyraźnie zmieszany Borek i zakończył rozmowę.

Trudno nie odnieść wrażenia, że powyższy fragment rozmowy wymknął się spod kontroli i spekulacje, które tam padły, nie miały ujrzeć światła dziennego. Niemniej NENT Group, odpowiadająca za platformę Viaplay, odważnie wchodzi na polski rynek. Już na starcie zapewniła sobie prawa do transmisji Bundesligi, Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy czy Premier League od sezonu 2022/2023.

Mateusz Borek jest współwłaścicielem „Kanału Sportowego", a ponadto w ostatnim sezonie współpracował z TVP Sport, Canal+Sport i Eurosport.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy