Mateusz Borek ma żal do Legii Warszawa: Tego mi szkoda

Mateusz Borek ma żal do Legii Warszawa: Tego mi szkoda fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kanał Sportowy

Legia Warszawa w czwartek zmierzy się z Austrią Wiedeń w ramach eliminacji Ligi Konferencji Europy. Na temat wicemistrza Polski w Kanale Sportowym wypowiedział się Mateusz Borek.

Legia Warszawa w niedzielę uporała się z Ruchem Chorzów i co za tym idzie, dopisała sobie trzy kolejne punkty w tabeli Ekstraklasy.

Na ten moment jednak wicemistrz kraju skupia się przede wszystkim na europejskich pucharach. Już w czwartek pierwsze spotkanie trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy z Austrią Wiedeń.

Wydaje się, że nieznacznym faworytem rywalizacji są podopieczni Kosty Runjaicia.

Niektórzy jednak nadal wracają myślami do ostatniego starcia w kontynentalnych rozgrywkach przeciwko Ordabasy Szymkent.

Mateusz Borek wyznał na antenie Kanału Sportowego, że o jedną kwestię ma żal do Legii Warszawa.

- Szczerze? Mam troszkę żal do drużyny Kosty Runjaicia o stracone punkty dla polskiego futbolu i remis na wyjeździe - zaczął.

- Jak jesteś klasowym zespołem, to trzeba jechać do Kazachstanu i wygrać, eksponując swoje atuty. Szkoda mi tych punktów. Bo fakt - były emocje i dramaturgia, a także nerwy, lecz kompletu nie ma - dodał.

Legia Warszawa zmierzy się z Austrią Wiedeń w czwartek. Pierwszy gwizdek o 19:00.

Więcej na temat: Mateusz Borek Polska Legia Warszawa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy