Mateusz Mak wypada z kadry Stali Mielec. Ma kłopoty z sercem [OFICJALNIE]

Mateusz Mak wypada z kadry Stali Mielec. Ma kłopoty z sercem [OFICJALNIE] fot. Stal Mielec
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mateusz Mak [Facebook]

Mateusz Mak poinformował o zdiagnozowaniu u niego lekkiego zapalenia mięśnia sercowego.

Ofensywny pomocnik należał w trwających rozgrywkach do wyróżniających się postaci w szeregach Stali Mielec i to w dużej mierze za jego sprawą ekipa z województwa podkarpackiego zgromadziła na obecnym etapie rywalizacji wystarczającą liczbę punktów do tego, aby posiadać bezpieczną przewagę nad strefą spadkową.

Teraz podopieczni Adama Majewskiego będą starali się ją utrzymać już bez udziału 30-letniego zawodnika, który po starciu z Górnikiem Zabrze (1:2) nie czuł się najlepiej. Z tego powodu trafił do szpitala na szczegółowe badania, gdzie stwierdzono u niego lekkie zapalenie mięśnia sercowego.

„Niestety najbliższe miesiące nie będą w stanie pomóc drużynie na boisku. Po ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze poczułem się źle i trafiłem do szpitala. Po badaniach stwierdzono u mnie lekkie zapalenie mięśnia sercowego. Czeka mnie teraz odpoczynek i dalsze badania. Dbajcie o siebie i nie bagatelizujcie wszelkich oznak choroby. Do zobaczenia” - napisał Mateusz Mak.

Były piłkarz GKS-u Bełchatów czy Piasta Gliwice wystąpił w 20 spotkaniach w trwającym sezonie i zdobył w nich siedem bramek oraz zanotował pięć asyst.

Ofensywny pomocnik jest związany ze Stalą Mielec do końca rozgrywek. W jego umowie znajduje się zapis umożliwiający klubowi przedłużenie z nim współpracy o kolejne 12 miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy