Matías Soulé zadziwił. Urokliwe trafienie przeciwko Meksykowi [WIDEO]

Matías Soulé zadziwił. Urokliwe trafienie przeciwko Meksykowi [WIDEO] fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com

Matías Soulé zagrał w meczu reprezentacji Argentyny z Meksykiem i zdobył jedną z bramek. Było to ozdoba tego starcia.

Podczas marcowej przerwy na zgrupowania kadr narodowych oglądamy nie tylko pierwsze reprezentacje, ale również ekipy do lat 20 czy 23.

Świetnie spisujący się w barwach Frosinone Calcio zawodnik otrzymał powołanie do zespołu Argentyny U-23 i pokazał klasę na tle Meksyku.

Odpowiadający za wyniki „Albicelestes” Javier Mascherano wystawił Matíasa Soulé od pierwszych minut u boku takich zawodników, jak Thiago Almada, Marco Pellegrino czy Lucas Beltrán.

Mieliśmy 25. minutę, gdy piłkę z prawej strony boiska w pole karne zagrał Joaquín García, a w szesnastce ustawiony był wspomniany prawoskrzydłowy. Długo się nie zastanawiając, złożył się on do strzału w ekwilibrystyczny sposób i tak padł gol na 2:0.

Finalnie zawody skończyły się wygraną Argentyńczyków w stosunku 4:2.

Soulé formalnie należy do Juventusu, który latem przystał na ofertę jego wypożyczenia, a regularna gra procentuje bardzo wysoką formą.