Mattéo Guendouzi z szansą na powrót do Premier League. Trzy marki w grze

Mattéo Guendouzi z szansą na powrót do Premier League. Trzy marki w grze fot. A.Taoualit / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

Mattéo Guendouzi z Olympique'u Marsylia znajduje się w kręgu zainteresowań Aston Villi, West Hamu United oraz Newcastle United - poinformowało „L’Équipe”.

Siedmiokrotny reprezentant Francji odbudował się w ekipie ze Stade Vélodrome po skreśleniu go przez Arsenal oraz nieudanym pobycie w ramach wypożyczenia w Herthcie.

Dzięki temu środkowy pomocnik jest od pewnego czasu łączony z zaliczeniem powrotu do Premier League.

Już zimą był bardzo mocno łączony z zaliczeniem przeprowadzki do Aston Villi, która przejawiała gotowość do wyłożenia na niego aż 40 milionów euro.

Wszystkie zainteresowane strony nie wypracowały wówczas zadowalającego ich porozumienia. Klub z Birmingham wyraził ubolewanie z tego powodu, ale nie porzucił myśli o nawiązaniu współpracy z Mattéo Guendouzim

Świadczy o tym informacja przekazana przez „L’Équipe”, że Olympique Marsylia jest otwarte na wysłuchanie ofert za niego w trakcie letniego okna transferowego.

Ten fakt mogą wykorzystać jednak nie tylko „The Villans”, ponieważ chęć sprowadzenia 24-letniego zawodnika przejawiają też Newcastle United czy West Ham United. Ponadto jego sytuacji przyglądają się ekipy z Włoch.

Guendouzi jest związany z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2025 roku.

W trwającym sezonie zanotował pięć trafień i cztery asysty w 38 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii drze łacha z Chelsea Sieć pizzerii drze łacha z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy