Mattia Zaccagni - w niedzielę strzelił piękną bramkę przewrotką [WIDEO], wkrótce może zostać bohaterem hitowego transferu w Serie A

Mattia Zaccagni - w niedzielę strzelił piękną bramkę przewrotką [WIDEO], wkrótce może zostać bohaterem hitowego transferu w Serie A fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Mattia Zaccagni może w tym miesiącu zostać bohaterem przeprowadzki z Hellasu Verona do Milanu - informuje „Corriere dello Sport”.

25-latek w poprzednim sezonie uzbierał aż dziewięć asyst w Serie A, co zwróciło uwagę większych klubów. Na swoich radarach umieściły go Inter Mediolan oraz SSC Napoli.

„Błękitni” mieli nawet zaoferować osiem milionów euro, ale ta propozycja nie spotkała się z aprobatą Hellasu Verona, który oczekiwałby około 15 milionów euro.

Tymczasem do gry włączył się AC Milan i niewykluczone, że wygra on rywalizację o ofensywnego pomocnika. Według „Corriere dello Sport” lider tabeli włoskiej ekstraklasy oprócz 12 milionów euro proponuje także możliwość pozostania gracza w obecnym zespole do końca trwającej kampanii na zasadzie wypożyczenia. To może zainteresować pracodawcę wyróżniającego na tamtejszych boiskach piłkarza.

Mattia Zaccagni w obecnych rozgrywkach wziął udział w 15 spotkaniach. Swoją obecność zaznaczył czterema asystami i taką samą liczbą bramek, dając między innymi wygraną „Gialloblu” w ubiegły weekend pięknym golem zdobytym przewrotką. Jego kontrakt obowiązuje do połowy 2022 roku.

Bramka od 03:10:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy