Matuidi zakażony koronawirusem

Matuidi zakażony koronawirusem
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Juventus

Blaise Matuidi ma koronawirusa. Testy wykazały wynik pozytywny.

Jak Juventus potwierdził w oficjalnym komunikacie, 32-letni pomocnik nie wykazuje objawów i czuje się dobrze, przebywając w dobrowolnej domowej kwarantannie. Jego stan zdrowia ma być regularnie monitorowany, zresztą podobnie jak pierwszego zakażonego piłkarza klubu - Daniele Ruganiego.

W związku z pozytywnym wynikiem testu obrońcy cały pierwszy zespół Juventusu i jego otoczenie znajduje się od kilku dni w kwarantannie.

Do tej pory wśród piłkarzy Serie A zanotowano 12 potwierdzonych przypadków koronawirusa - u takich piłkarzy jak Rugani, Matuidi, Fabio Depaoli, Manolo Gabbiadini, Omar Colley, Albin Ekdal, Antonino La Gumina, Morten Thorsby, Dusan Vlahović, German Pezzella, Patrick Cutrone a także Bartosz Bereszyński. Reprezentant Polski od razu poinformował, że czuje się dobrze.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy