Matuidi zakażony koronawirusem

Matuidi zakażony koronawirusem
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Juventus

Blaise Matuidi ma koronawirusa. Testy wykazały wynik pozytywny.

Jak Juventus potwierdził w oficjalnym komunikacie, 32-letni pomocnik nie wykazuje objawów i czuje się dobrze, przebywając w dobrowolnej domowej kwarantannie. Jego stan zdrowia ma być regularnie monitorowany, zresztą podobnie jak pierwszego zakażonego piłkarza klubu - Daniele Ruganiego.

W związku z pozytywnym wynikiem testu obrońcy cały pierwszy zespół Juventusu i jego otoczenie znajduje się od kilku dni w kwarantannie.

Do tej pory wśród piłkarzy Serie A zanotowano 12 potwierdzonych przypadków koronawirusa - u takich piłkarzy jak Rugani, Matuidi, Fabio Depaoli, Manolo Gabbiadini, Omar Colley, Albin Ekdal, Antonino La Gumina, Morten Thorsby, Dusan Vlahović, German Pezzella, Patrick Cutrone a także Bartosz Bereszyński. Reprezentant Polski od razu poinformował, że czuje się dobrze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Victor Osimhen do Premier League?! Napoli wyceniło swoją gwiazdę Victor Osimhen do Premier League?! Napoli wyceniło swoją gwiazdę Inter Mediolan: Nie tylko Robin Gosens. Jeszcze jeden zaskakujący transfer na koniec okna Inter Mediolan: Nie tylko Robin Gosens. Jeszcze jeden zaskakujący transfer na koniec okna OFICJALNIE: Karol Świderski odszedł z PAOK-u. Będzie gwiazdą nowego klubu! OFICJALNIE: Karol Świderski odszedł z PAOK-u. Będzie gwiazdą nowego klubu!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy