Mauricio Pochettino NIE przejdzie teraz do Manchesteru United

Mauricio Pochettino NIE przejdzie teraz do Manchesteru United fot. MDI / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Times

Paris Saint-Germain nie zamierza zgadzać się na odejście Mauricio Pochettino z klubu w środku sezonu - informuje „The Times”.

Temat potencjalnej przeprowadzki Pochettino z PSG do Manchesteru United w środku rozgrywek pojawił się kilka dni temu. Dziennikarze „The Manchester Evenning News” podawali, że Argentyńczyk chce wrócić do Premier League i jest bardzo zainteresowany takim ruchem. Jednocześnie nie poprosił on oficjalnie władz paryskiego klubu o zgodę na odejście.

Od początku było wiadomo, że PSG musi najpierw znaleźć następcę Pochettino. Głównym kandydatem był tutaj Zinédine Zidane, ale jak podaje „AS”, niemal na pewno nie obejmie on teraz drużyny ze stolicy Francji. Jednym z głównych powodów jest to, że nie chce robić tego w trakcie sezonu.

Zdaniem „The Times” doszło do kontaktu między MU a PSG w sprawie Pochettino i paryżanie dali do zrozumienia klubowi z Old Trafford, że nie puszczą teraz trenera. Zapewne ma to związek z trudnościami dotyczącymi zatrudnienia Zidane'a.

Powyższe źródło dodaje, że PSG rozważy rozstanie z Pochettino, ale po sezonie. Jeśli więc chodzi o MU, coraz bardziej prawdopodobny staje się scenariusz planowany przez władze angielskiego klubu zaraz po zwolnieniu Ole Gunnara Solskjæra, a mianowicie, że niebawem do klubu trafi menedżer, który poprowadzi zespół do końca sezonu, a po nim zostanie zakontraktowany nowy. Niewykluczone, że będzie nim Pochettino.

Mauricio Pochettino rozdarty wewnętrznie w PSG?! „Nikt go nie słucha”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy