Mauro Icardi na celowniku. Wyzwanie w topowej lidze

Mauro Icardi na celowniku. Wyzwanie w topowej lidze fot. Xinhua / PressFocus
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Cadena SER

Mauro Icardi staje się coraz poważniejszym kandydatem do wzmocnienia Sevilli. Paris Saint-Germain zaoferowało go Andaluzyjczykom, licząc, że do końca okna uda się spieniężyć kartę napastnika, informuje Cadena SER.

Niegdyś kapitan Interu Mediolan musiał zmienić pracodawcę po konflikcie z klubem, lecz sprawy rodzinne nie pozwalały mu na daleką przeprowadzkę. Ostatecznie on i jego żona-agentka Wanda Nara zdecydowali się na przeprowadzkę do Paris Saint-Germain i choć Argentyńczyk miewał tam bardzo dobre momenty, aktualnie znajduje się na wylocie.

Trener Christophe Galtier otwarcie oznajmił piłkarzowi, że nie widzi dla niego miejsca w drużynie, zwłaszcza, że obecność Lionela Messiego, Kyliana Mbappé oraz Neymara tak czy tak nie sprzyja regularnym występom. W związku z tym snajper jest zmuszony poszukać sobie nowego klubu.

Zainteresowanych jego usługami nie brakuje, lecz dużą niedogodnością w rozmowach są wysokie zarobki gracza, które wynoszą około 10 milionów euro za sezon. Powodzenie operacji będzie zależeć od tego, czy Mauro Icardi pójdzie na ustępstwa, PSG zamierza jednak pomóc szczęściu i samo zgłasza się do konkretnych ekip.

Cadena SER informuje, że przy okazji rozmów z Sevillą w sprawie Thilo Kehrera, paryżanie zaproponowali transfer napastnika. Co najważniejsze, „Los Nervionenses” wyrazili chęć na kontynuowanie negocjacji w tej kwestii, zależy im jednak na tym, by ograniczyć wydatki w związku z pensją piłkarza. W najbliższym czasie strony mają omówić tę kwestię i spróbują poszukać optymalnego rozwiązania.

Ekipa z Parc des Princes ma ambitne plany na rozpoczynający się sezon i chce znacznie przemeblować swoją kadrę. Skład ma zostać uszczuplony i wzmocniony pod względem jakościowym, by w dalszej części sezonu trener mógł liczyć na dwa równorzędne zestawienia. Na ten moment PSG ma jednak problem ze spieniężeniem niektórych kart zawodniczych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy