Maxi Rolón, były piłkarz rezerw FC Barcelony, zginął w wieku 27 lat

Maxi Rolón, były piłkarz rezerw FC Barcelony, zginął w wieku 27 lat fot. FC Barcelona
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

W wieku 27 lat zmarł Maxi Rolón. Argentyńczyk występował w drużynie rezerw FC Barcelony, Santosie czy Al-Diwaniya.

Skrzydłowy bądź napastnik dzisiaj podróżował samochodem z bratem bliźniakiem, również piłkarzem. W pewnej chwili z nieznanych przyczyn auto zboczyło z trasy i uderzył w znajdujące się na poboczu drzewo.

Obrażenia okazały się na tyle poważne, że obaj ponieśli śmierć na miejscu. Mieli po 27 lat.

Maxi Rolón w 2010 roku dołączył do akademii młodzieżowej FC Barcelony, a cztery lata później wygrał UEFA Youth League. Ostatecznie hiszpański klub opuścił w 2016 roku, uprzednio zaliczając 24 ligowe występy w rezerwach.

Później Argentyńczyk grał w Brazylii, ponownie w Hiszpanii (drugoligowe Lugo), Chile czy Iraku.

Bracia pozostawali aktywni zawodowo, występując w jednej z regionalnych lig w Argentynie (Liga Casildense de Fútbol).

Swoje kondolencje poprzez media społecznościowe złożyła już FC Barcelona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy