Maya Yoshida kuszony dużymi zarobkami

Maya Yoshida kuszony dużymi zarobkami fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Gianluca Di Marzio

Maya Yoshida może w styczniu opuścić Sampdorię i przenieść się do Kataru. Ogromnymi pieniędzmi zawodnika kusi Al-Gharafa, informuje dziennikarz Gianluca Di Marzio.

Al-Gharafa zaskakuje dobrą formą w obecnym sezonie, bowiem w rozgrywkach ligowych zajmuje czwarte miejsce po dziewięciu kolejkach. 

Najmłodsza drużyna w Qatar Stars League w styczniu musi wzmocnić skład przed grą w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Stawia sobie ona za cel osiągnięcie dobrego wyniku w rozgrywkach, do czego niezbędne będzie przeprowadzenie kilku transferów.

Szkoleniowcem Al-Gharafy jest Włoch Andrea Stramaccioni, w przeszłości pracujący między innymi w Interze Mediolan i Udinese. Nie dziwi więc, że opcji do wzmocnienia drużyny 45-latek poszukuje właśnie w swoim kraju. Na jego celowniku znalazł się zawodnik Sampdorii, Maya Yoshida.

Yoshida to bardzo doświadczony obrońca, który w przeszłości występował także w Premier League. W obecnym sezonie Serie A 33-latek zagrał 15 spotkań i zdobył w nich dwie bramki.

Ściągnięcie kapitana Japonii będzie trudną do zrealizowania transakcją. Jego kontrakt z Sampdorią wygasa w czerwcu 2022 roku, jednak Al-Gharafa chce go pozyskać już w styczniu. Pomimo zaoferowania ogromnych pieniędzy, Yoshida nie jest przekonany, że przenosiny do Kataru stanowią dla niego dobre rozwiązanie.

Przyszła edycja Azjatyckiej Ligi Mistrzów startuje w marcu 2022 roku. Do tego czasu Al-Gharafa chce zrealizować wszystkie plany transferowe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy