Maya Yoshida kuszony dużymi zarobkami

Maya Yoshida kuszony dużymi zarobkami fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Gianluca Di Marzio

Maya Yoshida może w styczniu opuścić Sampdorię i przenieść się do Kataru. Ogromnymi pieniędzmi zawodnika kusi Al-Gharafa, informuje dziennikarz Gianluca Di Marzio.

Al-Gharafa zaskakuje dobrą formą w obecnym sezonie, bowiem w rozgrywkach ligowych zajmuje czwarte miejsce po dziewięciu kolejkach. 

Najmłodsza drużyna w Qatar Stars League w styczniu musi wzmocnić skład przed grą w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Stawia sobie ona za cel osiągnięcie dobrego wyniku w rozgrywkach, do czego niezbędne będzie przeprowadzenie kilku transferów.

Szkoleniowcem Al-Gharafy jest Włoch Andrea Stramaccioni, w przeszłości pracujący między innymi w Interze Mediolan i Udinese. Nie dziwi więc, że opcji do wzmocnienia drużyny 45-latek poszukuje właśnie w swoim kraju. Na jego celowniku znalazł się zawodnik Sampdorii, Maya Yoshida.

Yoshida to bardzo doświadczony obrońca, który w przeszłości występował także w Premier League. W obecnym sezonie Serie A 33-latek zagrał 15 spotkań i zdobył w nich dwie bramki.

Ściągnięcie kapitana Japonii będzie trudną do zrealizowania transakcją. Jego kontrakt z Sampdorią wygasa w czerwcu 2022 roku, jednak Al-Gharafa chce go pozyskać już w styczniu. Pomimo zaoferowania ogromnych pieniędzy, Yoshida nie jest przekonany, że przenosiny do Kataru stanowią dla niego dobre rozwiązanie.

Przyszła edycja Azjatyckiej Ligi Mistrzów startuje w marcu 2022 roku. Do tego czasu Al-Gharafa chce zrealizować wszystkie plany transferowe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Tottenham na łopatkach i oddala się od Ligi Mistrzów! „Sroki” gromią „Koguty” [WIDEO] Tottenham na łopatkach i oddala się od Ligi Mistrzów! „Sroki” gromią „Koguty” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy