Mbappé bliżej ostatecznej decyzji w sprawie przyszłości?!

Mbappé bliżej ostatecznej decyzji w sprawie przyszłości?! fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: France Bleu Paris

Leonardo, pełniący funkcję dyrektora sportowego Paris Saint-Germain, wypowiedział się na temat sytuacji dotyczącej prowadzonych rozmów w sprawie przedłużenia umów między innymi z Neymarem oraz Kylianem Mbappé.

Przedstawiciele aktualnego mistrz Francji przyznali już jakiś czas temu, że wykażą się olbrzymią determinacją w walce o zatrzymanie swoich największych gwiazd na kolejne lata.

Wiele na to wskazuje, że ekipa z Parc des Princes osiągnęła zamierzony cel w przypadku zawarcia nowego porozumienia z reprezentantem Brazylii. Tego samego nie można jednak powiedzieć o 22-latku, który wstrzymuje się w dalszym ciągu z wyrażeniem klarownego stanowiska na temat swojej najbliższej przyszłości.

Dyrektor sportowy PSG zachowuje jednak pełen optymizm w tej sytuacji i wierzy, że wkrótce całe zamieszanie wokół wymienionych i innych zawodników dobiegnie końca oraz zakończy się pomyślnym scenariuszem dla paryskiej drużyny.

- Na temat kontraktu Kyliana Mbappé rozmawialiśmy już przez długi czas. Wcześniej chodziło głównie o to, abyśmy mieli jasność w kwestii naszej pozycji i tego, czego chcemy. Myślę, że dochodzimy do momentu, w którym piłkarz musi zająć klarowne stanowisko i podjąć decyzję - powiedział Leonardo w rozmowie z „France Bleu Paris”.

- Co do Neymara. Jesteśmy na dobrej drodze, ale ostatecznie to on będzie decydował o podpisaniu nowego kontraktu. Jeszcze tego nie zrobił, ale też zbliżamy się do właściwego czasu na rozstrzygnięcie tej prawy. Podobnie wygląda sytuacja z Di Marią oraz Bernatem. Z tymi czterema zawodnika rozmawiamy i zależy nam na szybkim poznaniu ich stanowiska, ponieważ jesteśmy zdecydowani na zatrzymanie każdego z nich - dodał Brazylijczyk, który nie wykluczył także przedłużenia współpracy z Julianem Draxlerem.

- Też z nim rozmawialiśmy. Do tej pory mniej niż z pozostałymi, ale on także jest postrzegany przez nas jako ważny zawodnik dla klubu - zapewnił dyrektor sportowy PSG.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy