Mbappé ignoruje oferty PSG. Letni transfer coraz bardziej prawdopodobny?!

Mbappé ignoruje oferty PSG. Letni transfer coraz bardziej prawdopodobny?! fot. PSG
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Téléfoot

Kylian Mbappé nie wyraża zainteresowania przedłużeniem umowy z Paris Saint-Germain, ponieważ chce teraz skupić się wyłącznie na grze w piłkę - informuje Téléfoot.

Rozwiązanie wątpliwości związanych z najbliższą przyszłością jednego z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia jest oczkiem w głowie przedstawicieli PSG.

Klub z Parc des Princes przejawia już od pewnego czasu chęć do jak najszybszego zawarcia nowego kontraktu ze swoim zawodnikiem, co wiązałoby się bezpośrednio z odparciem zalotów Realu Madryt, który coraz poważniej nosi się z zamiarem sprowadzenia 20-latka w jednym z najbliższych letnich okienek transferowych.

Aktualny mistrz Francji ma jednak poważny problem z rozpoczęciem jakichkolwiek konkretnych rozmów z Kylianem Mbappé, ponieważ ten nie chce na obecnym etapie sezonu prowadzić negocjacji odnoszących się do jego dalszej kariery. Chce skupić się wyłącznie na grze w piłkę i osiągnięciu wyznaczonych celów w postaci obrony mistrzowskiego tytułu na krajowym podwórku oraz sięgnięcia po zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Właściciele Paris Saint-Germain obawiają się, że ewentualna kolejna klęska zespołu w europejskich pucharach może skłonić reprezentanta „Trójkolorowych” do zmiany drużyny na taką, gdzie będzie miał większe szanse na wywalczenie najcenniejszego klubowego trofeum na Starym Kontynencie.

Na taki obrót sprawy liczą przedstawiciele Realu Madryt, którzy monitorują całą sytuację związaną z 20-letnim zawodnikiem i tylko czekają na nadarzającą się okazję do podjęcia konkretnych kroków zmierzających do pozyskania napastnika.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy