Mbappé ignoruje oferty PSG. Letni transfer coraz bardziej prawdopodobny?!

Mbappé ignoruje oferty PSG. Letni transfer coraz bardziej prawdopodobny?! fot. PSG
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Téléfoot

Kylian Mbappé nie wyraża zainteresowania przedłużeniem umowy z Paris Saint-Germain, ponieważ chce teraz skupić się wyłącznie na grze w piłkę - informuje Téléfoot.

Rozwiązanie wątpliwości związanych z najbliższą przyszłością jednego z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia jest oczkiem w głowie przedstawicieli PSG.

Klub z Parc des Princes przejawia już od pewnego czasu chęć do jak najszybszego zawarcia nowego kontraktu ze swoim zawodnikiem, co wiązałoby się bezpośrednio z odparciem zalotów Realu Madryt, który coraz poważniej nosi się z zamiarem sprowadzenia 20-latka w jednym z najbliższych letnich okienek transferowych.

Aktualny mistrz Francji ma jednak poważny problem z rozpoczęciem jakichkolwiek konkretnych rozmów z Kylianem Mbappé, ponieważ ten nie chce na obecnym etapie sezonu prowadzić negocjacji odnoszących się do jego dalszej kariery. Chce skupić się wyłącznie na grze w piłkę i osiągnięciu wyznaczonych celów w postaci obrony mistrzowskiego tytułu na krajowym podwórku oraz sięgnięcia po zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Właściciele Paris Saint-Germain obawiają się, że ewentualna kolejna klęska zespołu w europejskich pucharach może skłonić reprezentanta „Trójkolorowych” do zmiany drużyny na taką, gdzie będzie miał większe szanse na wywalczenie najcenniejszego klubowego trofeum na Starym Kontynencie.

Na taki obrót sprawy liczą przedstawiciele Realu Madryt, którzy monitorują całą sytuację związaną z 20-letnim zawodnikiem i tylko czekają na nadarzającą się okazję do podjęcia konkretnych kroków zmierzających do pozyskania napastnika.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy