Mbappé: To mój wymarzony szkoleniowiec

Mbappé: To mój wymarzony szkoleniowiec
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: C8TV I Goal.com

Kylian Mbappé w samych superlatywach wypowiedział się na temat Arsène'a Wengera.

Doświadczony francuski szkoleniowiec całkiem niedawno pożegnał się z Arsenalem, za którego wyniki był odpowiedzialny od 1996 roku. Po rozstaniu z „Kanonierami” media łączyły go z kilkoma klubami, ale 68-latek do tej pory pozostaje bezrobotny.

- Jeśli miałbym wymienić wymarzonego trenera, z którym chciałbym pracować, byłby nim właśnie Wenger.

- On jest Francuzem i jego kariera układała się do tej pory świetnie. Teraz jest wolny, bo odszedł z Arsenalu - przyznał Mbappé, który już jakiś czas temu zdradził , że w pewnym momencie mógł trafić do Londynu pod skrzydła Wengera.

- Spotkałem się z nim. On cieszy się znakomitą reputacją. Jest szanowany i wie, jak rozwijać młodych zawodników. To była realna opcja. Moja rodzina dawała mi do zrozumienia, że muszę sam podjąć decyzję i ostatecznie postawiłem na przenosiny do PSG - powiedział utalentowany francuski zawodnik.

Odkąd latem trafił on do Paryża, strzelił 21 goli i zanotował 16 asyst w 46 spotkaniach zespołu ze stolicy Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy