Mbappé wsparł zbiórkę na poszukiwania ciała Davida Ibbotsona

Mbappé wsparł zbiórkę na poszukiwania ciała Davida Ibbotsona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BBC

Kylian Mbappé wsparł zbiórkę zorganizowaną przez rodzinę Davida Ibbotsona, który sterował samolotem z Emiliano Salą na pokładzie.

Lecąca z Nantes do Cardiff maszyna zaginęła 21 stycznia nad kanałem La Manche niedaleko Alderney. Kilka dni temu na jego dnie znaleziono wrak samolotu, z którego wyciągnięto już ciało argentyńskiego piłkarza. Cały czas nie wiadomo jednak, co z ciałem Ibbotsona.

Podobnie jak miało to miejsce ze startem podwodnych poszukiwań wraku, w internecie ruszyła zbiórka pieniędzy, która ma pomóc w odnalezieniu ciała pilota. Za pośrednictwem GoFundMe prowadzą ją jego najbliżsi. Jak napisali: „Staramy się pogodzić z tragedią i stratą dwóch niesamowitych ludzi. Nie chcemy jednak, by David był sam. Potrzebujemy go bliżej nas”.

W akcji wziął udział m.in. właśnie Mbappé, który wcześniej wsparł również zbiórkę na poszukiwania wraku samolotu. 20-letni gwiazdor Paris Saint-Germain wpłacił 27 tysięcy funtów.

W sumie uzbierano już 124 tysiące funtów. Złożyły się na to wpłaty ponad siedmiu tysięcy osób z całego świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy