M'Bolhi w MLS

M'Bolhi w MLS
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: O Jogo

Philadelphia Union będzie najprawdopodobniej nowym miejscem zatrudnienia Raïsa M'Bolhiego, jednego z lepszych bramkarzy niedawno zakończonych Mistrzostw Świata.

Raïs M'Bolhi był jednym z bohaterów meczu z Niemcami w 1/8 finału mundialu. Jego drużyna ostatecznie to stpokanie przegrała po dogrywce, ale 28-latek po turnieju w Brazylii zostałwił po sobie bardzo dobre wrażenie.

Zawodnik od zeszłego roku związany jest z CSKA Sofia. W klubie ze stolicy Bułgarii występuje już nie pierwszy raz, gdyż wcześniej dwukrotnie był wypożyczany do "The Reds" z innych klubów.

Algierczyk chce jednak zmienić otoczenie i po udanych dla niego Mistrzostwach Świata może mu się to udać. 30-krotnym reprezentantem "Lisów Pustyni" zainteresowana jest bowiem Philadelphia Union. Klub z MLS potrzebuje klasowego golkipera, gdyż wciąż walczy o udział w play-offach.

W ostatnich dniach w miejscowych mediach pojawiło się zdjęcie bramkarza, które zostało mu zrobione na jednym z meczów na PPL Park, obiekcie Union. Te same media twierdzą, że 28-latek będzie kosztować zarząd "Zolos" około 300 tysięcy euro. Nie jest to duża kwota, zważywszy na to, co M'Bolhi prezentował na brazylijskich boiskach. Piłkarz lada dzień ma podpisać z nowym pracodawcą trzyletni kontrakt.

Wydaje się więc, że golkiper nie będzie swojej kariery kontynuować w Europie, mimo że zainteresowanie nim wykazywały takie drużyny jak FC Porto czy Nicea.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy