McTominay o Pogbie: Ludzie go nie znają

McTominay o Pogbie: Ludzie go nie znają fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

Pomocnik Manchesteru United, Scott McTominay, postanowił zabrać głos w kwestii Paula Pogby.

Francuz trafił na Old Trafford z Juventusu latem 2016 roku. Wówczas to zapłacono Włochom rekordową sumę 105 milionów euro.

Pogba zdaniem wielu nie potrafi sprostać oczekiwaniom i coraz częściej zawodzi. W ostatnim czasie spadła zresztą na niego ogromna fala krytyki.

Teraz w obronę postanowił wziąć go młodszy kolega z zespołu, Scott McTominay.

- Pamiętam jeszcze, jak on grał w Juventusie, a ja w rezerwach United. Oglądałem go i myślałem sobie, że ten facet jest po prostu niesamowity. Później go poznałem i tylko potwierdziło to moje mniemanie. Ludzie nie wiedzą, jaki on jest, dlatego ma słabą opinię - twierdzi.

- Oczywiście każdy ma prawo do gorszego meczu, ale dlatego, że jest to Pogba, to jego słabsze występy są wyolbrzymiane. Kiedy gra dobrze, wszyscy siedzą cicho. Nikt nie potrafi tego przyznać, a Paul to jeden z najlepszych piłkarzy świata - dodał.

Pogba rozegrał w tym sezonie 11 meczów. Jego dorobek to gol i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy